RED SUN Recording Studio w Bydgoszczy jest jednym z najlepiej wyposażonych studiów nagraniowych w regionie, do tego najtańszym w swojej klasie. Jako jedni z nielicznych w okolicy możemy w bezstratny sposób sprzęgać ze sobą wiele maszyn komputerowych i prowadzić jednoczesne prace nad zsynchronizowaniem obrazu, audio i aplikacji MIDI z dokładnością do jednego sampla i obrazka. Pomagają nam w tym najnowocześniejsze, doskonałe oprzyrządowanie synchronizacyjne.


Studio zaczyna również realizacje Video. Klipy z nagrań studyjnych oraz teledyski. Jak się prezentuje RED SUN STUDIO? Reżyserka o powierzchni 64m2 pozwoli w bezstresowy sposób prowadzić pracę nad nagrywaniem w 36metrowym pomieszczeniu do rejestrowania dźwięków. Całości dopełnia doskonale przygotowana akustycznie komora bezechowa, wyposażona w pułapki basowe, dyfuzory i absorbery gwarantujące najwyższy komfort pracy.
Realizujemy wszystkie gatunki muzyczne, od brzmień klasycznych do rocka i metalu oraz nagrania lektorskie i spoty reklamowe i elektronikę.


Realizacja dźwięku:
Jakub Pacanowski
Piotr 'Lestath' Leszczyński

Zapraszamy!

Samples:0
0